CareerCon logo

Kariera IT |30.09.2020|

Edycja Ogólnopolska

Zapisz się  
84 dni
20 h
09 min
29 sek

Ogłaszamy Call for Papers 2017!

09
Styczeń
call for papers


Czym są targi Kariera IT?


To cykl bezpłatnych spotkań dla wszystkich specjalistów IT w 10 największych miastach Polski. Łączymy targi pracy z prelekcjami merytorycznymi, warsztatami i pokazami technologii.

Jako że w branży IT bardzo ważne jest bycie na bieżąco, chcemy stworzyć miejsce wymiany wiedzy i opinii między specjalistami – tymi z większym i mniejszym doświadczeniem. Stawiamy na ciągły rozwój naszych uczestników, a wiadomo, że najlepiej jest o to dbać dzięki kontaktom z osobami podobnymi do siebie i wymianie doświadczeń.

Gdzie?


Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin, Rzeszów, Białystok, Trójmiasto
W 2017 roku planujemy ok. 20 wydarzeń, w niektórych miastach kilka razy w roku. Możesz wybrać które miasto (lub miasta) najbardziej Ci pasuje.

Jakich Prelegentów szukamy?


Szukamy pasjonatów i ekspertów IT, którzy z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem z szerszą publicznością. Nasze spotkania kręcą się wokół szeroko rozumianej branży IT, aczkolwiek staramy się skupić na prelekcjach technicznych dla programistów, testerów, adminów. Nie wykluczamy jednak również tematów miękkich np. odnośnie rozwoju kariery.

Więcej informacji?


– czas trwania prelekcji to 40 minut (wraz z pytaniami), warsztatu 1,5-2h (do ustalenia indywidualnie)
– planujemy 2-3 sesje jednocześnie w zależności od miasta
– aktualnie planowane przez nas spotkania dostępne są na stronie www.careercon.pl; reszta spotkań w 2017 będzie ogłaszana w późniejszym terminie
– termin zgłaszania się to minimum miesiąc przed danym wydarzeniem
– pamiętaj, że mamy ograniczoną liczbę prelekcji na miasto, ale mimo wszystko w przypadku ciekawych propozycji, wierzymy, że coś się uda wymyślić, więc po prostu skontaktuj się z nami
– prezentacja musi być czysto merytoryczna i nie może zawierać elementów reklamowych/rekrutacyjnych
– prelegentów z firm, które chcą rekrutować, zapraszamy do współpracy na zasadzie partnerstwa (www.careercon.pl/oferta-dla-firm) - z pewnością przygotujemy ciekawą indywidualną ofertę

Skontaktuj się z nami:


Jesteś zainteresowana/y? Chcesz poznać więcej szczegółów? Nie jesteś pewien czy Twoja propozycja pasuje do charakteru naszych spotkań? Masz jakiekolwiek wątpliwości/pytania?

W każdym w powyższych przypadków pisz śmiało:

Liza Nema
liza.nema@careercon.pl