CareerCon logo

Targi pracy Kariera IT - edycja ogólnopolska

on-line

Zapisz się  
56 dni
16 h
25 min
46 sek

Ogłaszamy Call for Papers 2016!

07
Styczeń
admin
Kategoria: Uncategorized

Czym są targi Kariera IT?

To cykl bezpłatnych spotkań dla wszystkich specjalistów IT w 11 największych miastach Polski. Łączymy targi pracy z prelekcjami merytorycznymi, warsztatami i pokazami technologii. Jako że w branży IT bardzo ważne jest bycie na bieżąco, chcemy stworzyć miejsce wymiany wiedzy i opinii między specjalistami – tymi z większym i mniejszym doświadczeniem. Stawiamy na ciągły rozwój naszych uczestników, a wiadomo, że najlepiej jest o to dbać dzięki kontaktom z osobami podobnymi do siebie i wymianie doświadczeń.

Gdzie?

Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Katowice, Poznań, Łódź, Lublin, Rzeszów, Białystok, Trójmiasto W 2016 roku planujemy ok. 20 wydarzeń, w niektórych miastach kilka razy w roku. Możesz wybrać które miasto (lub miasta) najbardziej Ci pasuje.

Jakich Prelegentów szukamy?

Szukamy pasjonatów i ekspertów IT, którzy z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem z szerszą publicznością. Nasze spotkania kręcą się wokół szeroko rozumianej branży IT, aczkolwiek staramy się skupić na prelekcjach technicznych dla programistów, testerów, adminów. Nie wykluczamy jednak również tematów miękkich np. odnośnie rozwoju kariery.

Więcej informacji?

– czas trwania prelekcji to 40 minut (wraz z pytaniami), warsztatu 1,5-2h (do ustalenia indywidualnie) – planujemy 2-3 sesje jednocześnie w zależności od miasta – aktualnie planowane przez nas spotkania dostępne są na stronie www.careercon.pl; reszta spotkań w 2016 będzie ogłaszana w późniejszym terminie – termin zgłaszania się to minimum miesiąc przed danym wydarzeniem – pamiętaj, że mamy ograniczoną liczbę prelekcji na miasto, ale mimo wszystko w przypadku ciekawych propozycji, wierzymy, że coś się uda wymyślić, więc po prostu skontaktuj się z nami – prezentacja musi być czysto merytoryczna i nie może zawierać elementów reklamowych/rekrutacyjnych – prelegentów z firm, które chcą rekrutować, zapraszamy do współpracy na zasadzie partnerstwa (www.careercon.pl/oferta-dla-firm) - z pewnością przygotujemy ciekawą indywidualną ofertę.