CareerCon logo

Vienna House Easy Chopin Cracow, ul. Przy Rondzie 2, Kraków

Zapisz się  
1787 dni
17 h
43 min
58 sek

Workshops 4Dev 02.12.2016

1 Grudzień 2016, Vienna House Easy Chopin Cracow, Kraków
 

INFORMACJE:

Workshops 4Dev to wydarzenie wyjątkowe! Podczas jednego dnia masz możliwość zdobycia wiedzy od najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy. Nie jest to konferencja ani kilkudniowe szkolenie, są to 8-godzinne warsztaty o zróżnicowanej tematyce tylko dla programistów.

Sama praktyka, mocno skondensowana wiedza, kodowanie z najlepszymi. Sam wybierasz w którym warsztacie chcesz wziąć udział a podczas przerw masz możliwość szerokiego networkingu.

Do zobaczenia 2 grudnia w Krakowie :)

WARSZTATY:

* Weź udział w warsztacie Functional Programming Tools in Java 8 and Beyond, jeśli chcesz nauczyć się sprawnego wykorzystywania wyrażeń lambda oraz innych narzędzi programowania funkcyjnego w codziennej pracy.

* Weź udział w warsztacie Quick dive into Scala, jeśli chcesz zacząć programować w Scali i poznać najważniejsze aspekty tego języka.

* Weź udział w warsztacie Jak okiełznać Legacy Code, jeśli chcesz nauczyć się jak zminimalizować wpływ legacy kodu na projekt, co zrobić, aby uchronić się przed degradacją kodu, jak rozpoznać code smells, jak rozpoznać problemy projektowe, jak zwiększyć czytelność kodu, jak zmienić legacy code w kod, który nadal można rozwijać.

* Weź udział w warsztacie RxJava: the pragmatic way, jeśli chcesz nauczyć się używania RxJava na produkcji i dowiedzieć się jak w stosunkowo prosty i czytelny sposób tworzyć asynchroniczne, wydajne i utrzymywalne aplikacje.

REJESTRACJA:

Udział w wydarzeniu jest PŁATNY!
Do 14 listopada obowiązuje niższa cena. Odbierz swoje 10% rabatu na hasło: KAR2016DEV

Rejestracja i więcej informacji wyłącznie na stronie: www.workshops4dev.com

Polub nas na Facebook'u, by mieć dostęp do najnowszych informacji i konkursów: https://www.facebook.com/Workshops4Dev/