CareerCon logo

Kariera IT | edycja ogólnopolska | 12.12.2020

on-line

Zapisz się  
45 dni
11 h
36 min
22 sek

Kariera IT | Wrocław 11.02.2017

11 Luty 2017, Ibis Styles Wrocław Centrum, Wrocław

FORMULARZ REJESTRACJI

Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie małopolskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariery IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. projektów Hackerspace Wrocław oraz gogli wirtualnej rzeczywistości, a na każdego uczestnika czekać będzie także poczęstunek oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym.