CareerCon logo

Targi pracy Kariera IT - edycja ogólnopolska

on-line

Zapisz się  
2 dni
23 h
41 min
55 sek

Kariera IT | Warszawa 27.06.2015

27 Czerwiec 2015, Stadion Narodowy, Warszawa

Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Sprawdż poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie mazowieckim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto mamy coś extra dla pasjonatów technologicznych. W trakcie Kariera IT odbędzie sie pokaz gogli VR z symulacją lotu paralotnią i drukarek 3D.

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy puszny poczęstunek oraz materiały targowe. Dodatkowo czekają konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
- MacBook Air i iPad ufundowane przez G2A – Sponsora Głównego Targów (konkurs na stoisku firmy)
- Czytnik Kindle, koszulki i kubki ufundowane przez No Fluff Jobs
- Powerbanki ufundowane przez Świat Baterii
- Vouchery na grę w paintball ufundowane przez Centrum Rozrywki Militarnej - KillHouse
- Vouchery + zniżki do różnych pokojów zagadek (Szyfr Da Vinci, Misja CIA, Powstanie Warszawskie) ufundowane przez Escape Room UWIĘZIENI
- Podwójne vouchery na rejs statkiem po Wiśle od Loewentin
- Podwójne bilety do Kina KC
- Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
- Szkolenia online od MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
- Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE - wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej.

Do zobaczenia w Warszawie! :)