CareerCon logo

Targi pracy Kariera IT - edycja ogólnopolska

on-line

Zapisz się  
3 dni
00 h
33 min
52 sek

Kariera IT | Szczecin 13.06.2015

13 Czerwiec 2015, Novotel Szczecin Centrum, Szczecin
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów, które będziemy uzupełniać na bieżąco.Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie pomorskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy przerwę kawową oraz materiały targowe. Dodatkowo czekają konkursy z nagrodami!Do wygrania m.in.:- Czytnik Kindle, koszulki i kubki ufundowane przez No Fluff Jobs- Powerbanki ufundowane przez Świat Baterii- 10 voucherów do Fitness Club- 4 vouchery o wartości 50zł na zakupy w Browarze Stara Komenda- 4 zaproszenia do Parku Linowego Tarzania- 3x 2h gry w Ricochet oraz 1x 1h gry w Squasha ufundowane przez Marina Sport- 3 wejściówki do pokoju zagadek ufundowane przez ESC room- Książki ufundowane przez Wydawnictwo Naukowe PWN- Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion- Szkolenia online od MG Centrum Szkoleń i Korepetycji- Upominki od WystawcówWydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE - wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej.Do zobaczenia w Szczecinie! :)

Warsztaty

9:30 - 11:15 Infrastruktura jako usługa - serwery Linux w chmurze Microsoft Azure | Michał Smereczyński
Wymagania: Uczestnicy powinni przynieść własne komputery. Osoby z potwierdzoną rejestracją otrzymają kody dostępu na 30 dni ze specjalną procedurą rejestracji (bez karty kredytowej) przed warsztatem. Konieczne jest posiadanie jakiegokolwiek konta Microsoft (@hotmail.com; @outlook.com etc). Niezbędny dostęp do internetu zapewnia organizator.Liczba miejsc ograniczona – jedynie 20! O zakwalifikowaniu się na warsztat organizatorzy powiadomią na kilka dni przed wydarzeniem. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz odpowiedź na pytanie odnośnie warsztatu. 
   12:40-14:40 Sztuka zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej | Elżbieta StelmachLiczba miejsc ograniczona (34 miejsca). O udziale w warsztacie decyduje kolejność przybycia.