CareerCon logo

Hotel Rzeszów****, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44

Zapisz się  
1953 dni
17 h
16 min
05 sek

Kariera IT | Rzeszów 18.06.2016

18 Czerwiec 2016, Hotel Rzeszów****, Rzeszów

Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!.

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie podkarpackim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. druku 3D, dronów, robotów, gogli wirtualnej rzeczywistości. Co więcej na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek i materiały targowe. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– iPad ufundowany przez Sponsora Głównego G2A.COM (konkurs na stoisku firmy)
– Legendarny Pegasus ufundowany przez firmę CONNECTIS_
– Wejściówki do parku trampolin od Happy Jump
– Vouchery na lekcje nurkowania od Blue Adventures
– Wejściówki i karnety do Klubu Tenisowego Spin
– Vouchery do wykorzystania w Wake Zone Rzeszów
– Wejściówki do pokoju zagadek Share Lock
– Vouchery na grę na Polu Golfowym Dwa Stawy
– 10 voucherów dla grup 10-osobowych na paintball w Progame
– Vouchery na tyrolkę od Malawa Fun Park
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Gumowe kaczki od Pośredniak IT
– Kubki od InfoPraca.pl
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz - zakładka "Kontakt".

Liczymy na Twoją obecność - do zobaczenia w Rzeszowie! :)