CareerCon logo

IBB Andersia, pl. Andersa 3

Zapisz się  
1498 dni
19 h
08 min
11 sek

Kariera IT | Poznań 16.09.2017

16 Wrzesień 2017, IBB Andersia, Poznań

Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie wielkopolskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. robotów i druku 3D, a na każdego uczestnika czekać będzie także poczęstunek oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym.

PYTANIE OD SPONSORA GŁÓWNEGO - WYGRAJ ZEGAREK TOMTOM

UWAGA: Sponsor Główny Targów firma TomTom przygotowała dla Was 2 zagadki. Wśród osób, które zdobędą najwięcej punktów, zostaną wylosowane 2 nagrody. 

Zagadki pojawią się na stronie w dniu targów - zachęcamy do śledzenia nas na bieżąco! 

Zwycięzca dostanie zegarek TomTom Runner 3!

Zagadka Nr 1 za 2 pkt:

Odpowiedz na pytanie podając uzasadnienie: czy tarantula może przejść taką ścieżkę na pajęczynie z rysunku, aby odwiedzić każdy jej wierzchołek dokładnie raz i wrócić do wierzchołka, z którego zaczęła?

Zagadka Nr 2 za 1 pkt:

Która z poniższych liczb jest najbardziej zbliżona do liczby milionów kilometrów dróg na świecie:

a)    29         b)   48        c) 88