Kariera IT | Łódź 16.12.2017

DoubleTree by Hilton Hotel Łódź, ul. Łąkowa 29

0 dni
11 h
31 min
49 sek

PROGRAMISTA .NET / APLIKACJI MOBILNYCH

  Polska firma outsourcingowa, ściśle współpracująca z liderami branży telekomunikacyjnej i informatycznej zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

  Zakres obowiązków: • Rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o .NET, Oracle; • Programowanie aplikacji mobilnych; • Zespół realizuje wiele tematów, które często wymagają gotowości do poznawania nowych technologii. Stanowisko dla osoby chętnej do szybkiego uczenia się i podejmowania zmieniających się wyzwań Wymagania wobec kandydatów: Wymagania podstawowe • Znajomość VS, C# • Znajomość REST, JSON, Webservices • Umiejętność programowania Oracle PL/SQL • Znajomość HTML5, CSS, jQuery Inne wymagania • Umiejętność pracy w zespole • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się • Umiejętność budowania relacji z użytkownikami rozwiązań • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych • Mile widziana znajomość Ionic, AngularJS, Essbase, Silverlight, RPA Oferujemy: • Forma zatrudnienia: B2B • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, do 11 tysięcy PLN netto. Lokalizacja: Gdańsk Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV po adres: rekrutacja@itconnect.com.pl W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.