Kariera IT | Wrocław 21.10.2017

Ibis Styles Wrocław Centrum, pl. Konstytucji 3 Maja 3

0 dni
05 h
40 min
14 sek

PROGRAMISTA .NET / APLIKACJI MOBILNYCH

Polska firma outsourcingowa, ściśle współpracująca z liderami branży telekomunikacyjnej i informatycznej zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
• Rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o .NET, Oracle;
• Programowanie aplikacji mobilnych;
• Zespół realizuje wiele tematów, które często wymagają gotowości do poznawania nowych technologii. Stanowisko dla osoby chętnej do szybkiego uczenia się i podejmowania zmieniających się wyzwań

Wymagania wobec kandydatów:
Wymagania podstawowe
• Znajomość VS, C#
• Znajomość REST, JSON, Webservices
• Umiejętność programowania Oracle PL/SQL
• Znajomość HTML5, CSS, jQuery
Inne wymagania
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów
• Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
• Umiejętność budowania relacji z użytkownikami rozwiązań
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
• Mile widziana znajomość Ionic, AngularJS, Essbase, Silverlight, RPA

Oferujemy:
• Forma zatrudnienia: B2B
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, do 11 tysięcy PLN netto.

Lokalizacja: Gdańsk

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV po adres: [email protected]
W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.