Kariera IT | Wrocław 21.10.2017

Ibis Styles Wrocław Centrum, pl. Konstytucji 3 Maja 3

0 dni
05 h
39 min
32 sek

Front-End Web Developer

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok
w Twojej karierze – zgłoś się do nas!

Nr ref. SSC/67/Pzn

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Jako Front-End Web Developer będziesz współtworzyć aplikacje indywidualne, skrojone dokładnie na potrzeby Klienta. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w ramach mobilnej platformy Salesforce, która oferuje narzędzia, możliwości i wsparcie w wielu obszarach biznesu, będąc przy tym platformą dostępną całkowicie w technologii Cloud. Będziesz mieć okazję pracować z mobilną platformą bazującą na technologii AngularJS, która bardzo szybko się rozwija i z powodzeniem jest wdrażana w coraz większej liczbie firm w Europie i na świecie.

Do zakresu Twoich zadań będzie należeć tworzenie nowoczesnych mobilnych aplikacji opartych na technologii AngularJS. W zależności od projektu będziesz zajmować się analizą wymagań klienta, programowaniem, testowaniem a także integracją z systemami zewnętrznymi poprzez dostępne API.
Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Profil idealnego kandydata:

• poparta projektami znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3;
• znajomość narzędzi: NodeJS, Gulp lub Bower;
• mile widziana znajomość frameworków Angular 1.x lub Aurelia;
• gotowość do nauki Angular 2.0;
• mile widziane doświadczenie w mobilnych aplikacjach hybrydowych: PhoneGap lub Cordova lub IONIC;
• mile widziana znajomość Dojo;
• ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
• umiejętność analitycznego myślenia;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia) – więcej informacji o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj;
• łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego;
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• atrakcyjne warunki finansowe;
• prywatną opiekę medyczną;
• pakiet ubezpieczeniowy;
• dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
• wyjazdy integracyjne;
• szkolenia zawodowe i językowe;
• możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
• przyjazną atmosferę w pracy;
• wsparcie w relokacji;
• dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
• bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
• umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

[email protected]

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”
Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.