Kariera IT | Wrocław 21.10.2017

Ibis Styles Wrocław Centrum, pl. Konstytucji 3 Maja 3

0 dni
05 h
40 min
20 sek

Analityk Biznesowy IT

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok
w Twojej karierze – zgłoś się do nas!

Nr ref. SSC/09/Pzn

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Jako Analityk Biznesowy będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz za rozwój istniejących aplikacji biznesowych tworzonych według indywidualnych potrzeb klientów biznesowych.
Do Twoich głównych obowiązków jako Analityka Biznesowego należeć będzie zbieranie i opisywanie wymagań funkcjonalnych klienta, definiowanie wizji i szczegółowych koncepcji dotyczącej przyszłego systemu oraz ich dokumentowanie. Będziesz również odpowiadać za uzgodnienie swoich propozycji z przedstawicielami klienta i dopasowanie ich do jego potrzeb.

Ponadto do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie pełnienie roli eksperta dziedzinowego w obszarze wyspecyfikowanego systemu w fazach implementacyjnych. Będziesz odpowiadać za kontrolę zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań biznesowych.

Profil idealnego kandydata:

• ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych;
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
• co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych;
• doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym;
• znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;
• umiejętność myślenia analitycznego;
• umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów;
• wysoka samodyscyplina, organizacja pracy własnej oraz motywacja do pracy;
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego;
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• atrakcyjne warunki finansowe;
• prywatna opieka medyczna;
• pakiet ubezpieczeniowy;
• dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
• wyjazdy integracyjne;
• szkolenia zawodowe i językowe;
• możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
• przyjazną atmosferę w pracy;
• wsparcie w relokacji;
• dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
• bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
• umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:
[email protected]

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”
Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.