Kariera IT | Wrocław 21.10.2017

Ibis Styles Wrocław Centrum, pl. Konstytucji 3 Maja 3

0 dni
05 h
39 min
41 sek

Administrator Systemów IT

miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Grupa Eurocash:

To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Kluczowe zadania:
• administracja centralnym systemem instalacji systemów operacyjnych Windows,
• zarządzanie aplikacją do automatycznej instalacji i aktualizacji oprogramowania,
• tworzenie skryptów, nienadzorowanych instalacji oraz modyfikacja ustawień na
stacjach roboczych,
• identyfikacja i rozwiązywanie problemów sprzętowych / softwarowych,
• analiza, optymalizacja i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprzez inicjowanie zmian
w tym zakresie,
• udział w ciekawych projektach z zakresu infrastruktury IT.

Idealny kandydat powinien:
• posiadać minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• znać Group Policy Object w Active Directory,
• posiadać dobrą znajomość języków skryptowych np. VBScript lub PowerShell,
• umieć tworzyć nienadzorowane instalacje oprogramowania,
• znać język angielski na poziomie dobrym,
• posiadać ogólną wiedzę z zakresu systemów operacyjnych Windows,
• być samodzielny, kreatywny i odpowiedzialny za realizację zadań,
• mile widziana znajomość MDT (Microsoft Deployment Toolkit).

Na tym stanowisku zapewniamy:
• pracę w dziale IT 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji
FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. Pracowników,
• możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń,
• miłą atmosferę i dobre warunki pracy w stabilnej firmie,
• atrakcyjny pakiet socjalny,
• dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach.

Aplikuj na: http://kariera.eurocash.pl/oferty-pracy