CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
24 min
06 sek

Kariera IT | Wrocław 16.04.2016

16 Kwiecień 2016, Hotel Mercure Wrocław Centrum, Wrocław
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie dolnośląskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. game corner, gogli wirtualnej rzeczywistości, robotów, druk 3D, drony i możliwości Arduino, a na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi. Dodatkowo szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Zaproszenia na spektakl we Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
– 10 kuponów na wyścigi gokartem na torze Le Mans Stadion Wrocław
– 4 vouchery na whisky o wartości 50 zł w Coctail Bar Max & Dom Whisky we Wrocławiu
– Vouchery na godzinną grę w kręgle w Skybowling
– Wejściówki i karnety do klubów Fitness Academy
– Vouchery na śniadanie dla dwóch osób w Central Cafe
– Vouchery na atrakcje w War Zone
– Gogle wirtualnej rzeczywistości od HappyVR
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Kubki od IT Hub Poland
– Gumowe kaczki od Pośredniak IT
– Gadżety od Zielona Linia
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz - zakładka "Kontakt".

Liczymy na Twoją obecność - do zobaczenia we Wrocławiu! :)