CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
32 min
20 sek

Kariera IT | Warszawa 05.03.2016

5 Marzec 2016, PGE Narodowy, Warszawa
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie mazowieckim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. druku 3D, dronów i gogli wirtualnej rzeczywistości! Na każdego uczestnika czekać  będzie także strefa masażu, pyszny poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z naszym doradcą zawodowym. Dodatkowo szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Każdy uczestnik otrzyma miesięczny abonament na Eduweb Live (ponad 300 h materiałów do wyboru) o wartości 89 zł od eduweb.pl
– 2 vouchery na usługę druku 3D od RabbitForm
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– 2 dwuosobowe bilety na rejs od Loewentin
– Wejściówki do klubu Opera z darmowym drinkiem dla każdego uczestnika
– Voucher dla dwóch osób na dowolny spektakl w Teatrze Capitol
– 3 podwójne vouchery na lekcje golfa dla nowicjuszy ufundowane przez Olympic Golf Club
– Vouchery na rozgrywkę od ASG Action
– 3 vouchery na wizytę w Captivity - Escape & Creativity Game
– Vouchery na wejście do Klubu Odnowa
– 3 vouchery po 100 zł i 4 vouchery po 50 zł od piwnicy meksykańskiej Kawa i Chili
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Gumowe kaczki od Pośredniak IT
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz - zakładka "Kontakt".

Liczymy na Twoją obecność - do zobaczenia w Warszawie! :)

Warsztaty


Asertywność hit czy kit? Jak mówić, by stać się autorytetem? Jakie korzyści czerpiesz z bycia uległym lub agresywnym?09:30 - 11.00

Prowadzenie: Iwona X Kunach

Opis poniżej


– warsztat bez zapisów, liczba miejsc ograniczona – 50 miejsc, decyduje kolejność przybycia