CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
23 min
53 sek

Kariera IT | Warszawa 01.10.2016

1 Październik 2016, PGE Narodowy, Warszawa
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie mazowieckim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii (m.in. drony, roboty, druk 3D), a na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Powerbanki i gadżety ufundowane przez Praca.pl
– Czytnik Kindle ufundowany przez No Fluff Jobs
– Zaproszenia na spektakle od Teatru Capitol
– 5 voucherów do Klubu Strzeleckiego "COVER"
– 10 voucherów na pokaz prażenia kawy z degustacją w 3P Kawiarnia i Palarnia Kawy
– 3 vouchery do pokoju zagadek Dom Kluczy
– Vouchery na rozgrywki w ASG Action
– Zaproszenia do restauracji Kawa i Chili
– Vouchery do wykorzystania w Klubie Odnowa
– 1 bilet na konferencję ngPOLAND o AngularJS
Kreator CV online od InterviewMe - bezpłatne kody dostępu do pakietu Plus
– Kubki od InfoPraca.pl
– 10 voucherów z kursem autoryzowanym MS-40389 Windows Server 2016 First Look Clinic oraz pakiety gadżetów ufundowane przez CBSG Polska (konkurs na stoisku)
– Każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na szkolenia organizowane przez SQAM
– Gumowe kaczuszki od Pośredniak IT
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz – zakładka “Kontakt”.

Liczymy na Twoją obecność – do zobaczenia w Warszawie! :)