CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
23 min
26 sek

Kariera IT | Rzeszów 26.11.2016

26 Listopad 2016, Hotel Rzeszów****, Rzeszów
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!.

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie podkarpackim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. gogle VR, druku 3D, dronów, robotów, Google Cloud Vision API, Xbox Kinect z grami ruchowymi,  gry mobilne. W dodatku będzie można skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Co więcej na każdego uczestnika czekać będzie także poczęstunek i materiały targowe. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Powerbank i kubki od Praca.pl
– Zaproszenia na spektakle do Teatru Bo Tak
– 5 wejściówek na Jumping Fitness oraz 2 wejściówki open do Parku Trampolin Happy Jump
– Podwójne vouchery i kupony zniżkowe na grę w Share_Lock
– Vouchery na grę w kręgle od Kula Bowling & Club
– Wejściówki do Parku Linowego "Leśny Tabor"
– Vouchery na bilard od Klub bilardowy Trójkąt
– 5 wejściówek na przejazd gokartem od  RESKART Racing
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gumowe kaczuszki od Pośredniak IT
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz - zakładka "Kontakt".

Liczymy na Twoją obecność - do zobaczenia w Rzeszowie! :)