CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
29 min
43 sek

Kariera IT | Poznań 29.11.2014

29 Listopad 2014, Novotel Poznań Malta, Poznań
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto interesuje się branżą IT i wiąże z nią swoją karierę zawodową !

Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieążco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Sprawdź poniżej szczegółową agendę oraz opis prelekcji i warsztatów.

Jeśli posiadasz minimum kilka lat doświadczenia zawodowego, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników.

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy przerwę kawową oraz materiały targowe. Dodatkowo każdy ma szansę zdobycia pracy marzeń oraz wziąć udział w KONKURSIE Z NAGRODAMI. Do wygrania:

- 20 sztuk wejściówek 7 dniowych - Fabryka Formy
- 3 vouchery po 35 minut na jazdę gokartami - Le Mans Tor Kartingowy
- 2 podwójne wejściówki na grę godzinną i 10 grupowych rabatów 50% na grę godzinną - Laser Tag
- 5 voucherów na 1 godzinę gry w squasha w weekend ze sprzętem (Wartość 72 zł/ szt.) - My Squash Club
- książki ("Czysty Kod" i "Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów") - Wydawnictwo Helion
- książki - MT Biznes
- książki - PWN

 

Do zobaczenia w Poznaniu!