CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
28 min
53 sek

Kariera IT | Łódź 05.11.2016

5 Listopad 2016, DoubleTree by Hilton Hotel Łódź, Łódź
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie łódzkim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii (m.in. druk 3D i drony), a na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Bilet na konferencję NG Poland 2016
– 10 zaproszeń do Laser Room od Alfa Laser Game
– 3 roczne karty członkowskie z karnetem na 1h squasha od Klubu I'm Fit Łódź
– Zaproszenia do Muzeum Kinematografii
– Zaproszenia na spektakle od Teatru Powszechnego w Łodzi
– 3 kupony na kurs fotografii i 3 kupony ze zniżką 50% na zakup usług fotograficznych od Fotowytwórni
– Voucher i kupony zniżkowe od Tkalnia zagadek Łódź
– Czytnik Kindle i gadżety od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Gumowe kaczuszki od Pośredniak IT
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz – zakładka “Kontakt”.

Liczymy na Twoją obecność – do zobaczenia w Łodzi! :)