CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
28 min
20 sek

Kariera IT | Katowice 29.10.2016

29 Październik 2016, angelo by Vienna House Katowice, Katowice
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie śląskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii (m.in. projekty Hackerspace Silesia: druk 3D, urządzenie makey-makey do sterowania komputerem za pomocą np. bananów, Raspberry Pi, Arduino i roboty dzięki Fabryce Naukowców), a na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe i strefa regeneracji. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Ramka cyfrowa ze stacją pogody od firmy Omnis (konkurs na stoisku)
– Dwa powerbanki od IT Vacancy
– Kilkanaście voucherów dla 10 osób na paintball od Interskills
– Wejściówki do pokoju zagadek Break the code
– Zaproszenia na spektakle od Teatru Korez
– 10 wejściówek na godzinne grę w kręgle od Pink Bowling&Club
– Wejściówki dla 5 osób od Laserhouse
– 10 voucherów na przejazd gokartami oraz kupony zniżkowe od Autodrom Sosnowiec
– Zaproszenia od Katowice Miasto Ogrodów
– 5 voucherów od Delirium Horror House
– Kubki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Gumowe kaczuszki od Pośredniak IT
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz – zakładka “Kontakt”.

Liczymy na Twoją obecność – do zobaczenia w Katowicach! :)