CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
26 min
43 sek

Kariera IT | Katowice 19.03.2016

19 Marzec 2016, Hotel Novotel Katowice Centrum, Katowice
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie śląskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. robotów i mikrokontrolerów, a na każdego uczestnika czekać  będzie także pyszny poczęstunek (przerwa kawowa na słodko i pizza), materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi. Dodatkowo szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Wejściówki do Freestyle Park
– Vouchery na jazdę gokartem w Autodrom Sosnowiec
– Kilkanaście voucherów dla 10 osób na paintball od Interskills
– 4 wejściówki do Break The Code
– 10 zaproszeń do Laserowego Centrum Rozrywki Laser House
– 20 voucherów do wykorzystania w Gruz Cocktail Bar
– 3 komplety-niespodzianki od Filharmonii Śląskiej
– Gogle wirtualnej rzeczywistości od HappyVR
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Kubki od IT Hub Poland
– Gumowe kaczki od Pośredniak IT
– Gadżety od Zielona Linia
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz - zakładka "Kontakt".

Liczymy na Twoją obecność - do zobaczenia w Katowicach! :)