CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
23 min
12 sek

Kariera IT | Gdańsk 27.02.2016

27 Luty 2016, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, Gdańsk
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie pomorskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. robotów, oldskulowych komputerów i rozwiązań interaktywnych, a na każdego uczestnika czekać będzie także poczęstunek oraz materiały targowe. Dodatkowo szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– Kupony na rozgrywki od ASG Action Trójmiasto
– 2 vouchery na kurs nauki gry w golfa i 3 vouchery na footgolfa od Postołowo Golf Club
– 2 vouchery i kupony rabatowe do pokojów zagadek w QuestRooms
– 3 dwuosobowe zaproszenia na spektakl w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni
– 4 bony (o wartości 100 zł każdy) na szkolenie i strzelanie z broni palnej do wykorzystania na Strzelnicy Czapla (Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Lublewie lub Strzelnica Kryta w Gdańsku)
– 2 podwójne zaproszenia na spektakle w Teatrze na Plaży w Sopocie
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Gadżety od Scalac.io
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz - zakładka "Kontakt".

Liczymy na Twoją obecność - do zobaczenia w Gdańsku! :)