CareerCon logo

Kariera IT | Poznań 21.04.2018

Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20

Zapisz się  
1 dni
13 h
26 min
50 sek

Kariera IT | Białystok 16.05.2015

16 Maj 2015, Hotel Gołębiewski, Białystok

Po raz pierwszy w Białymstoku!


Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierą zawodową z branżą IT! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów, które będziemy uzupełniać na bieżąco.

Podczas wydarzenia będzie można uzyskać certyfikat poprzez uczestnictwo w: - Warsztacie Ryszarda Dałkowskiego „Praktyczne użycie chmury obliczeniowej – pierwsze 3 kroki„. REJESTRACJA NA WARSZTAT ZAMKNIĘTA!

Ponadto mamy coś extra dla pasjonatów technologicznych. W trakcie Kariera IT odbędą się pokazy drukarek 3D, robotów, game corner i wiele innych atrakcji.

Mało tego! Jeśli posiadasz minimum kilka lat doświadczenia zawodowego, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie podlaskim.  Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :) Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy przerwę kawową oraz materiały targowe. Dodatkowo czekają konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:

- Powerbank, koszulki i kubki ufundowane przez No Fluff Jobs
- Powerbanki ufundowane przez Świat Baterii
- 8 voucherów na pizzę ufundowanych przez Midnight Pizza Białystok
- 3 vouchery o wartości 100 zł każdy na zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych Best Play
- 3 podwójne zaproszenia na wydarzenia Opery ufundowane przez Operę i Filharmonię Podlaską, Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
- 5 voucherów dla grup 4-osobowych  do pokoju zagadek ufundowane przez Run Away
- 6 biletów do kina Helios
- 3 dwuosobowe zaproszenia ufundowane przez Pijalnię Czekolady E.Wedel
- 20 tygodniowych kart wstępu na strefę siłową i kardio oraz 20 kart z upustem 50% na karnety miesięczne ufundowane przez Klub Fitness FENIX
- Podwójne zaproszenie na pierwszy dzień Halfway Festival
- Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion i PWN
- Szkolenia online od MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
- Upominki od Wystawców

Do zobaczenia w Białymstoku! :)

Warsztaty

Warsztat 9:30-11:30 - Ryszard Dałkowski "Praktyczne użycie chmury obliczeniowej – pierwsze 3 kroki" Liczba miejsc ograniczona – rejestracja poprzez formularz (20 miejsc)